Pierwsze zadanie dla Rekrutów Delta

7e57bb1db4f84113378f5db4dc2f53b214279335

Od dziś połączone siły Sojuszu werbują nowych rekrutów do walki za Iconianami i ich sługami. Każdy nowy rekrut ma do wykonania szereg zadań dających nie tylko osobiste korzyści, wspominane wcześniej, ale przede wszystkim wsparcie dla całej społeczności obszaru znanej Galaktyki.
 
W tym tygodniu pierwsze zadanie nosi nazwę „first-time completion of missions„. Każda nowa postać (stworzona w trakcie eventu, jego data zakończenia to 21 maj) powinna wykonać tutorial oraz jak najwięcej misji fabularnych. Wykonanie pierwszej uruchamia globalny licznik, mający 3 punkty krytyczne, których osiągniecie w trakcie tego tygodnia zaowocuje bonusami dla całego serwera – zwiększeniem ilości zdobywanych w kolejnym tygodniu skill points oraz expertise o 50% (do max. 150% po trzecim punkcie).
 
Do zobaczenia w Akademii!

Pamiętajcie też, że od dziś za wykonanie misji Uneasy Allies do zdobycia jest druga część setu Romulan Imperial Navy – Romulan Imperial Navy Personal Shield, a do 6 kwietnia 20% obniżka na zakupy wybranych usług z C-STORE oraz gatunków mogących zostać Rekrutami!

Źródło: Oficjalna strona STO