Polskie floty w Star Trek Online

Autor: Flashbones

[qsc title=’House of Midgard’]
 

0Ir26A7.jpg

 

House of Midgard jest klingońską flotą założoną przez członków Asgard Armada. W lutym 2013 rozpoczęliśmy współpracę z naszymi towarzyszami broni z Dywizjonu 303. Nasza flotę zasilają także członkowie innych flot, wspólnie tworząc wspaniały zespół.

Stawiamy na rozwój i wspólną zabawę stąd chętnie pomagamy nowym graczom, członkiem naszej floty może być każdy kto ma czas i chęć do gry. U nas uzyskasz wsparcie i pomoc (intelektualną jak i materialną).
Panuje tu miła i przyjazna atmosfera i chętnie wymieniamy się spostrzeżeniami. Organizujemy wspólne wypady na STFy, Eventy, Fleet Action i inne misje grupowe. Posiadamy także Team Speak. Nie jest on oczywiście obowiązkowy, ale może się przydać, ponieważ ułatwia on wiele. Nikt nikogo do niczego nie przymusza, gramy dla frajdy i wspólnej zabawy. U nas nigdy się nie będziesz nudził/a.

Jeśli jesteś zainteresowany wstąpieniem w nasze szeregi zapraszamy na kanał flotowy Asgard Midgard w czacie gry. Mała instrukcja jak dołączyć do kanału ( ESC –> Chat Settings wybierz zakładkę Channels i wpisz nazwę kliknij join)

 

Możesz również w czasie gry wysłać maila w lub PM (private message) do członków naszej floty z zapytaniem o dołączenie: @galarek, @flashbonesflash, @Lejtnant, @keevan83, @Frigg_Arthoris, @libertomw, @janos78, @annitaill, @Lejtnant, @hyd1984, @raptorek3, @globalap.

 

W grze nie możesz nikogo znaleźć ? a chcesz dołączyć napisz posta w tym temacie podając swoją pełną nazwę z gry, a ktoś na pewno wyśle Ci zaproszenie.

 

Zapraszamy wszystkich polskich graczy do wspólnej zabawy w świecie Star Treka.

Poprzedni rozdział Następny rozdział

  • archiballd

    archiballd@kolazonta codziennie koło 19 do nocy późnej szukam floty z min shipyard na 2 poziomie… i koksamy dalej

  • Justyna Walenia

    ja tez szukam klanu jakies info ?