Polskie floty w Star Trek Online

Autor: Silver Phoenix

[qsc title=’The House of Nine’]

„Jesteśmy Klingonami! Podnieście osłony i przygotujcie się na śmierć! Opór jest mile widziany.”

The House of Nine powstał jako klingoński odpowiednik federacyjnej floty The Niners. Nie oznacza to jednak, że w naszych szeregach brakuje osób z innym rodowodem – wręcz przeciwnie. Na dzień dzisiejszy The House of Nine jest wspólną działalnością The Niners oraz Royal Squadron, a nietrudno też u nas o graczy z jeszcze innych flot. Naszym celem jest przede wszystkim dobra, wspólna zabawa w realiach STO, a to czyni nas nie rywalami, lecz przyjaciółmi.

Można nas spotkać głównie na kanale STOnline.pl oraz na forum Trek.pl. Oferujemy pomocną dłoń w przypadku trudności związanych z grą, ale i nie tylko.
Nie bawimy się w biurokrację. Nie zmuszamy nikogo do dokładania się do rozbudowy bazy czy ambasady. Każda „cegiełka” jest oczywiście mile widziana, lecz nie obligatoryjna.
Od naszych członków wymagamy jedynie kultury osobistej, poczucia humoru i choć niewielkiego poszanowania dla języka ojczystego. Aby do nas dołączyć nie potrzebujesz komunikatora głosowego ani jakiejkolwiek rejestracji na forach.

Jeśli szukasz dobrej atmosfery, masz pytania bądź chcesz po prostu pogadać podczas gry – zajrzyj na kanał STOnline.pl.

Naszym członkom oferujemy również dostęp do zamkniętego forum floty. Wystarczy poprosić o dostęp pod tym adresem: http://www.trek.pl/forum/index.php?showtopic=8857

Qapla’ !

Poprzedni rozdział Następny rozdział

  • archiballd

    archiballd@kolazonta codziennie koło 19 do nocy późnej szukam floty z min shipyard na 2 poziomie… i koksamy dalej

  • Justyna Walenia

    ja tez szukam klanu jakies info ?