Polskie floty w Star Trek Online

Autor: Ago

[qsc title=’Area 51′]Witam

Po kilku miesiącach eksploracji głębokiej przestrzeniu kosmosu w przygodnym towarzystwie lub w pojedynkę, walkach z rasami, które nie chcą pokoju w międzygwiezdnej pustce w przypadkowych grupach, czas znależć spokojne miejsce w kosmosie. Czas na zgrany zespół, który wesprze się w trudnych chwilach. Wspólnie spenetrujemy najdalsze zakątki systemów, złoimy skórę różnym kosteczkom i kulkom, staniemy w obronie słabszych. Ale już nie w pojedynkę czy w przypadkowym towarzystwie, ale w zgranym zespole kapitanów kosmicznej floty, we flocie Area 51.

Area 51 powstała w chwili możliwości założenia własnej bazy w przestrzeni gwiezdnej. Baza jest w trakcie budowy. Ale już niedługo. Wspólnymi siłami zbudujemy i rozbudujemy ją do pełnej okazałości.

Jest nas nie wielu, ale mamy nadzieję, że wkrótce będzie nas więcej dzięki Wam.

Flota jest dla tych co są często w kosmosie i nie chcą sami dalej błąkać się w niezmierzonych przestworzach. Przynajmniej dwóch z nas jest prawie codziennie lub codziennie, po południu w różnych systemach. Najczęściej spotkać nas można na Spacedocku, w okolicach DS9 lub Drozanie. Ale także zdobywamy surowce do budowy bazy w różnych zakątkach przestrzeni kosmicznej. Walczymy w STF-ach, Fleet Action i Eventach.

Jeśli jesteście często w STO i macie chęć w większym gronie zrobić misje, zdobyć trochę „grosza” czy tylko się „polansować”, zapraszam do floty Area 51.

Namiary w grze : Desari@kineszkop OnoOne@onoone

Jeśli jesteście zainteresowani wstąpieniem do naszej floty, szukajcie nas w grze codziennie popołudniu lub piszcie

na forum.

W wiadomości podajcie swój nick i czas, kiedy jesteście w grze, skontaktujemy się z Wami.

Zapraszam do wspólnych zmagań w rzeczywistości STO.

><

Poprzedni rozdział Następny rozdział

  • archiballd

    archiballd@kolazonta codziennie koło 19 do nocy późnej szukam floty z min shipyard na 2 poziomie… i koksamy dalej

  • Justyna Walenia

    ja tez szukam klanu jakies info ?