Polskie floty w Star Trek Online

Autor: Flashbones

[qsc title=’Asgard Armada’]
 

cBeGLUM.jpg

 

Asgard Armada została założona 03.10.2011 roku, z myślą o wspólnej grze fanów Sci Fi.

Jak sama nazwa naszej floty już wskazuje, świat sci-fi nie jest nam obcy. Członkami naszej floty są wielbiciele wielu seriali tego typu gatunków filmów, więc można sobie na Team Speaku z nami podyskutować w tej materii.
Tak Team Speak to wspaniałe narzędzie, które wiele rzeczy ułatwia w życiu członków naszej Floty, wykorzystujemy je do komunikacji np. w trakcie eventów flotowych rożnego rodzaju misjach grupowych (Special Task Forces – STF, Fleet Action…). Nie jest on oczywiście obowiązkowy, ale może się przydać, ponieważ ułatwia on wiele. Nikt nikogo do niczego nie przymusza, gramy dla frajdy i wspólnej zabawy.

Nasz flota stawia na rozwój i wspólną zabawę stąd chętnie pomagamy nowym graczom, członkiem naszej floty może być każdy kto ma czas i chęć do gry. U nas uzyskasz wsparcie i pomoc (intelektualną jak i materialną).
Panuje tu miła i przyjazna atmosfera i chętnie wymieniamy się spostrzeżeniami. Organizujemy wspólne wypady na STF’fy, Eventy i inne misje grupowe. U nas nigdy się nie będziesz nudził/a.

Jeśli jesteś zainteresowany wstąpieniem w nasze szeregi zapraszamy na kanał flotowy Asgard Midgard w czacie gry. ( ESC —> Chat Settings, wybierz zakładkę Channels wpisz nazwę kanału kliknij join)

Możesz również w czasie gry wysłać maila  lub napisać PM (private message) do członków naszej floty z zapytaniem o dołączenie do „armii klonów asgard” : @galarek, @flashbonesflash, @libertomw, @Frigg_Arthoris, @hyd1984, @janos78, @annitaill, @raptorek3, @krzysiek4fan2.

W grze nie możesz nikogo znaleźć ? a chcesz dołączyć napisz w tym temacie podając swoją pełną nazwę z gry, a ktoś na pewno wyśle Ci zaproszenie.

Zapraszamy wszystkich polskich graczy do wspólnej zabawy w świecie Star Treka.

Poprzedni rozdział Następny rozdział

  • archiballd

    archiballd@kolazonta codziennie koło 19 do nocy późnej szukam floty z min shipyard na 2 poziomie… i koksamy dalej

  • Justyna Walenia

    ja tez szukam klanu jakies info ?