Polskie floty w Star Trek Online

Autor: Silver Phoenix

[qsc title=’The Niners’]

Dołączona grafika

Polska flota The Niners oraz jej klingoński odpowiednik The House of Nine powstały z myślą o miłej atmosferze i wspólnej zabawie w gronie osób zgromadzonych wokół serwisu STOnline.pl, ale i nie tylko. Naszą ideą jest przede wszystkim zrzeszenie sympatycznych graczy o zróżnicowanych upodobaniach i umożliwienie im swobody w rozgrywce bez jakichkolwiek sztucznych zobowiązań czy formalności. U nas nie uświadczysz przesadnej biurokracji i będziesz traktowany na równi ze wszystkimi, niezależnie od stylu czy częstotliwości rozgrywki.
 

Co oferujemy?

Miejsce do porozmawiania w przyjaznej atmosferze – moderowany kanał STOnline.pl – oraz dział na forum Trek.pl, gdzie uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania, niekoniecznie wstępując do floty. Wspólne wykonywanie misji fabularnych i drużynowych, zwłaszcza Special Task Force oraz Fleet Action. A gdy już się u nas zadomowisz, uzyskasz też swobodny dostęp do banku floty oraz wszelkich usług wspólnie wybudowanej bazy – wszystko bez nadmiernej biurokracji czy zbędnego rygoru.
 

Czego oczekujemy?

Trzech rzeczy – kultury osobistej, choć minimalnego poszanowania języka ojczystego oraz poczucia humoru. 😉
Nie wymagamy od nikogo używania komunikatorów głosowych, rejestracji na forach, ani numeru buta, ale każdy przejaw aktywności będzie mile widziany, doceniany, a nawet wynagradzany.

Jeśli szukasz aktywnej floty z fajną atmosferą, lubisz pograć w grupie, a męczy Cię chaos panujący na innych chatach, lub po prostu potrzebujesz porad – zajrzyj na kanał STOnline.pl. Być może nabierzesz ochoty, by zostać z nami na dłużej. Zapraszamy!

Kontakt: kanał STOnline.pl, @Suavek, @wmoonstorm, @Jamjumetley, @Kovals, @bipik4, @juganda47

Gdy już wstąpisz do floty i zechcesz otrzymać dostęp do naszego działu na forum, zgłoś się w tym temacie.

Poprzedni rozdział Następny rozdział

  • archiballd

    archiballd@kolazonta codziennie koło 19 do nocy późnej szukam floty z min shipyard na 2 poziomie… i koksamy dalej

  • Justyna Walenia

    ja tez szukam klanu jakies info ?