Polskie floty w Star Trek Online

Autor: Piotr

[qsc title=’Wprowadzenie’]

q0MW4us.jpg

W Star Trek Online, podobnie jak w innych grach MMO, gracze mogą organizować się w większe grupy zwane flotami. Niektóre powstają po to, by osiągać jak najlepsze wyniki w rozgrywkach, inne zapewniają graczom możliwość odgrywania ról w RPG, są też takie, które po prostu stawiają na dobrą zabawę w gronie znajomych. Jeśli szukacie floty zrzeszającej polskich graczy lub sami taką założyliście, to jesteście we właściwym miejscu.

Zareklamuj swoją flotę!

Poniżej znajdziecie listę polskich flot, które aktualnie działają. Jeśli chcecie dołączyć do tego zestawienia, po prostu dopiszcie na forum do tego artykułu post z opisem Waszej floty, a my ją tu dodamy. Jeśli będziecie chcieli otrzymacie też ukryte forum dla swoich członków. W razie pytań znajdziecie nas na chacie w grze, na kanale STOnline.pl.

Oto obecnie działające polskie floty:

Do graczy szukających floty oraz wszystkich polskich flot w grze:

Star Trek to idea. To świat, gdzie ważne są tolerancja dla innych przekonań, poszanowanie godności i uczciwość. Na tym opiera się wizja Roddenberego.

Polskie floty działają w zgodzie z tymi ideami. Dla nas – graczy Star Trek Online – ważne są współpraca, sprawiedliwość i wolność wyboru. Nie współzawodniczymy, nie prowadzimy ze sobą wojen, nie podkradamy członków innych flot, działamy jawnie i pozwalamy każdemu, by podczas rekrutacji sam wybierał do jakiej floty chciałby należeć. Choć każda z flot ma coś charakterystycznego i każda jest odrobinę inna, to wszystkim nam zależy na jednym: dobrej zabawie.

Następny rozdział

  • archiballd

    archiballd@kolazonta codziennie koło 19 do nocy późnej szukam floty z min shipyard na 2 poziomie… i koksamy dalej

  • Justyna Walenia

    ja tez szukam klanu jakies info ?